עוד כשהיינו ילדים, אמרו לנו שלפעמים חלומות מתגשמים. ככל שהתבגרנו, היה נדמה שהם מתרחקים. היום, הם כבר פה. הדירה שתמיד רציתם, הבית שעליו חלמתם, הסביבה שאליה שאפתם – כבר כאן.

אתם מוזמנים להמשיך להתאהב ברמות.

arrow

אודות הפרויקט

כמה רמות מעל

כשמדובר בכמות הדיירים, אנחנו מבינים ש- LESS IS MORE , ועל כן אנו מציעים מתחם בוטיק של בניין אחד בעל 3 כניסות נפרדות. הפרטיות באה לידי ביטוי בתכנון הקומתי, הכולל עד 2 דירות בלבד בקומה.

המבנה מתוכנן מ 7- קומות בלבד, בצורה מדורגת. לפרויקט תמהיל דירות מגוון של 3, 4 ו 5- חדרים, פנטהאוזים ודירות גן, סך הכל 41 דירות המציעות חווית מגורים אינטימית ושקטה.

שטחי הגינון והמרחב הפסטורלי במתחם, מעצימים את האווירה הביתית ומבטיחים לכם הנאה צרופה לשנים טובות.

arrow

על הסביבה

הרבה יותר ממרחק נגיעה

זה לא סוד ששכונת רמות היא השכונה הנחשקת ביותר בעיר. מיקומה המצויין של השכונה בגבעות בחלקה הצפוני של העיר, המישורית ברובה, הוא שהפך אותה לשכונה היוקרתית והמבוקשת ביותר בבאר שבע.

בשנים האחרונות שכונת רמות חווה תנופת בנייה ופיתוח וכיון ניתן למצוא בה מוסדות ציבור ושירותים רבים כגון: בתי ספר, גני ילדים, מרכזים קהילתיים, מגרשי ספורט, אמפיתיאטרון ומוקדי בילוי ופנאי נוספים. שכונת רמות ממוקמת בקרבה לתחנת הרכבת ב”ש צפון, לקמפוס המרכזי של אוניברסיטת בן גוריון, לבית החולים סורוקה, לפארק ההייטק ולעורקי תחבורה מרכזיים. בשל כך, תמהיל האוכלוסייה בשכונה צעיר, איכותי ומגוון ביותר, הכולל בין היתר אקדמאים, רופאים, אנשי צבא והיי-טק.

חברת ש.ב.ה שיטות בניה ) 1988 ( בע”מ, הינה חברה אחות של חברת נתיבים דרום בע”מ מקבוצת נ.ד.י.ב אחזקות, מקימה בימים אלה את השלב השני בפרויקט האינטימי והמיוחד, ובמיקום אשר שם את כל היתרונות של השכונה קרוב אליכם. חשבנו על יותר מהטוב ביותר, חשבנו . RAMOT & MORE

arrow

ditrot

הדירות

הרבה יותר מבית

אנחנו מבינים שבית הוא מרכז הווייתו של האדם ושל משפחתו. בית הוא המקום בו רוקמים ומגשימים חלומות, הוא המקום בו מתקיימים חיים והוא המרחב הפרטי והמוגן שלכם ושל משפחתכם.

זוהי הסיבה שבחרנו לתת יותר ועל כן פרויקט RAMOT & MORE מציע לכם הרבה יותר: יותר מרחב מחייה, יותר איכות חיים ויותר ייחודיות.

גם את סטנדרט הדירות בפרויקט לקחנו צעד אחד קדימה עם מפרט פרימיום ייחודי ומפנק הכולל בין היתר דירות גבוהות )מגובה של כ- 2.70 מטר ועד 3.15 מטר(, ריצוף גרניט פורצלן, תריסים חשמליים, מרפסת שמש מרווחת,חניה פרטית ועוד. בנוסף יקבל את פניכם לובי מעוצב וחיפוי אבן יפהפה, מה שיעניק מראה אלגנטי ומרשים.

כל פרט בפרויקט בוצע תוך מחשבה מעמיקה ושמירה על אמות האיכות של ‘ש.ב.ה שיטות בניה’, אשר נהנית ממוניטין רב שנים ותחת אמתחתה עשרות שנות ביצוע וניהול של פרויקטים.

arrow

about

גלריה

תמונה שווה אלף מילים

arrow

contact

צור קשר

להתחבר לאנשים כמוך

אתם יודעים יותר טוב מכולם מהו הטוב ביותר עבורכם, אתם מבינים שמגיע לכם הרבה יותר, מגיע לכם RAMOT & MORE . אתם מעדיפים איכות על כמות, אתם חולמים ומגשימים, אתם רוצים להיות קרובים לכל ויחד עם זאת צריכים את השקט שלכם, אתם יותר אופנתיים, יותר דינמיים, יותר עדכניים.

טלפון:054-8815588
משרד מכירות:08-6271614

RAMOT זה לא מספיק עבורכם, מה שאתם צריכים
.RAMOT & MORE

arrow