עוד כשהיינו ילדים, אמרו לנו שלפעמים חלומות מתגשמים. כשבגרנו, היה נדמה שהם מתרחקים. היום, הם קרובים מתמיד. הדירה שתמיד רציתם, הבית שעליו חלמתם, הסביבה שאליה שאפתם, נמצאים במרחק נגיעה.

אתם מוזמנים להתחיל להתאהב ברמות.

arrow

gallery

אודות הפרויקט

כמה רמות מעל

כשמדובר בכמות דיירים, אנחנו מבינים ש-less is more, ועל כן אנו מציעים בנייני בוטיק קומות בלבד, המכילים 38 דירות בשני בנייני מגורים מוקפדים המציעים חווית מגורים בני 6 אינטימית.

הפרטיות באה לידי ביטוי גם בתכנון הקומתי, הכולל עד 3 דירות בלבד בקומה ותמהיל דירות  מגוון המציע דירות , 4 ו-5 חדרים, דירות גן3 ופנטהאוזים.

שטחי הגינון והמרחב הפסטורלי במתחם מעצימים את האווירה הביתית ומבטיחים לכם הנאה צרופה לשנים טובות.

arrow

sviva

על הסביבה

הרבה יותר ממרחק נגיעה

אם תשאלו כל תושב באר שבע מהי השכונה הנחשקת ביותר בעיר, התשובה ודאי תהיה רמות. המיקום בגבעות בחלקה הצפוני של העיר, המישורית ברובה, הוא שהעניק לה את שמה והיא אחת מהשכונות הגדולות, היוקרתיות והנחשבות ביותר בבאר שבע.

שכונת רמות ממוקמת בקרבה לתחנת הרכבת באר שבע צפון, לעורקי תחבורה מרכזיים, לקמפוס המרכזי של אוניברסיטת בן גוריון בנגב, לבית החולים סורוקה ולפארק הטכנולוגיות החדש ובשל כך מושכת אליה תמהיל אוכלוסייה איכותי ביותר, הכולל אקדמאים, רופאים, אנשי צבא והייטק. המדד הכלכלי חברתי בשכונה גבוה מאד ועומד על 9 מתוך 10 , על פי נתוני הלמ”ס.

חברת ‘שבה שיטות בניה‘ מבית ‘נתיבים דרום‘ מקימה בימים אלה את פרויקט יוקרתי, אינטימי ומיוחד במיקום אשר שם את כל היתרונות של השכונה קרוב אליכם, חשבנו על יותר מהטוב ביותר .

Ramot & More

arrow

ditrot

הדירות

הרבה יותר מבית

RAMOT&MORE הינו פרויקט שמציע לך הרבה יותר: יותר מרחב מחייה, יותר איכות חיים, יותר ייחודיות. אנו מבינים שבית הוא מרכז הווייתו של האדם ומשפחתו זהו המקום בו חלומות נוצרים ומתגשמים, המקום בו מתקיימים חיים, המרחב הפרטי והמוגן שלך ושל יקיריך. זוהי הסיבה שבחרנו לתת יותר.

את סטנדרט הדירות בפרויקט לקחנו צעד אחד קדימה עם מפרט פרימיום ייחודי ומפנק הכולל ביו היתר אריחי ריצוף בגודל 60×60 , תריסים חשמליים בכל הבית, מגוון עצום של קרמיקהוכלים סניטריים לבחירה, מרפסת שמש מרווחת עם מפתח יציאה רחב במיוחד.

לכל בניין לובי מפואר ומעוצב, חיפוי אבן יוקרתית משולבת בתאורה ייחודית אשר יחדיו יוצרים מראה אלגנטי ומרשים. כל פרט בפרויקט מתהליך התכנון, העיצוב, והביצוע בוצע תוך מחשבה מעמיקה על הפרטים הקטנים ביותר ותוך שמירה על אמות  האיכות של ‘שבה שיטות בנייה’ מבית חברת ‘נתיבים דרום’ אשר נהנית ממוניטין רב שנים ותחת  אמתחתה עשרות שנות ביצוע וניהול של פרויקטים

arrow

about

גלריה

תמונה שווה אלף מילים

arrow

contact

צור קשר

להתחבר לאנשים כמוך

אתם יודעים יותר טוב מכולם מהו הטוב ביותר עבורכם, אתם מבינים שמגיע לכם יותר. אתם האנשים שמעדיפים איכות על כמות, אתם חולמים ומגשימים, אתם האנשים שרוצים להיות קרובים לכל ויחד עם זאת צריכים את השקט שלכם, אתם יותר אופנתיים, יותר דינמיים, יותר מעודכנים.

אתם, שמשלבים קריירה מצליחה ותא משפחתי איכותי ושסגנון החיים שלכם מכתיב יותר איכות ופחות פשרות.

טלפון:054-8815588
משרד מכירות:08-6271614

Ramot זה לא מספיק, לכם מגיע Ramot and More.

arrow