פרופיל חברה

ש.ב.ה. מצוינות מהיסודות

 ש.ב.ה. שיטות בנייה (1988) בע”מ היא חברת בנייה ותיקה, מהמובילות בישראל, העוסקת בייזום, תכנון, פיתוח והקמה של פרויקטים מגוונים ומורכבים, אשר מתאפיינים בפתרונות אדריכליים והנדסיים ברמה הגבוהה ביותר, במפרטים איכותיים ובחדשנות טכנולוגית.
כחברה מובילה בהנדסה אזרחית, הפועלת מאז שנת 1998, לש.ב.ה. ניסיון רב בביצוע פרויקטים מסוגים רבים – אזרחיים ולאומיים. החברה מבצעת עבודות בהיקפים נרחבים למשרדי ממשלה, מוסדות ציבור, חברות ציבוריות ופרטיות (ישראליות ובינלאומיות), מפעלי תעשייה ומבני מגורים. בנוסף, ש.ב.ה. היא חברה יזמית, המקימה בנייני מגורים בסטנדרטים הגבוהים של אדריכלות, איכות וקידמה המאפיינים את פעילותה.

בכל הפרויקטים הללו, החברה מספקת פתרונות כוללים – משלב התכנון האדריכלי ועד לקבלת המפתחות למבנה המאובזר – המבוצעים על ידי אנשי המקצוע המנוסים והטובים בתחום, בהתאם לתקניIOS בינלאומיים גבוהים ביותר. ב.ש.ב.ה. אף מעניקים תשומת לב יתרה לשמירה על איכות הסביבה – ומקפידים על הפרדת פסולת הבניין, ועל שמירה על סביבת עבודה נקייה.

כחברת בנייה ותיקה ומשפחתית, בש.ב.ה. יודעים היטב כי המפתחות להצלחה טמונים ביסודות איתנים ויציבים. החוסן הפיננסי של החברה מעניק ללקוחותיה ביטחון לאורך כל הדרך, וכך גם המשאב האנושי שלה: ב.ש.ב.ה. רואים ערך עליון בטיפוח העובדים, ובשמירה קפדנית על תנאיהם ובטיחותם.
צוות העובדים האיכותי והמנוסה של החברה פועל לפי ערכיה: מצוינות בכל שלבי הבנייה, הקפדה על כל פרט, שירות ללא פשרות וחשיבה מתמדת על צורכי הלקוחות, לא כסיסמה – אלא כבסיס לפעילות החברה מאז ולתמיד.

החזון

להוביל, לחדש, לשרת

 ש.ב.ה. תמשיך לפעול לביסוס מעמדה כאחת החברות המובילות בתחום הבנייה בישראל, תוך שמירה על העקרונות החשובים שהובילו אותה מיום היווסדה: איכות ללא פשרות, הקפדה על כל פרט, קטן כגדול, חדשנות, יכולת התמודדות עם אתגרים מורכבים, אמינות ומסירות.

החברה תעניק תשומת לב עליונה לבטיחות ולתנאי עובדיה, לשמירה על איכות הסביבה
ועל סביבת עבודה נקייה ובטוחה.

החברה תמשיך לטפח את הרוח המשפחתית המיוחדת שלה, הדוגלת במתן שירות אישי קשוב, מהיר ומסור, השם תמיד את צרכיו של הלקוח במרכז, ומלווה אותו לאורך כל הדרך.

לקוחות

מחויבים לאורך כל הדרך